OFERTA 

   KRÓTKI FILM

 REKLAMOWY:

NASZE SPRAWDZONE PROPOZYCJE:

SERVOOS Muzyczne Smaki Europy

"SERVOOS" to modyfikacja znanego prawie w całej Europie słowa SERVUS - oznaczającego pozdrowienie– czyli CZEŚĆ, CIAO, AHOJ, SALUTE, HELLO, Coraz częściej naszymi gośćmi są osoby spoza Polski – najczęściej nasi sąsiedzi jak Niemcy, Czesi, Słowacy, Ukraińcy, ale również osoby z takich krajów jak Włochy, Austria czy Francja. Zapotrzebowanie rynku w ostatnim czasie pokazało nam, że na imprezach typu koncerty plenerowe, święta miast, eventy firmowe potrzebna jest MUZYKA EUROPEJSKA - popowa, dance-owa i folkowa. 

 

Jeśli Wasze miasto, gmina, ośrodek kultury czy też firma potrzebuje reprezentacji w kontaktach partnerskich z miastami czy instytucjami zagranicznymi - zespół SERVOOS służy pomocą.

SERVOOS Family Program Autorski i nie tylko

 

Rodzinka jest ciekawą alternatywą dla imprez rodzinnych - okolicznościowych, koncertowych, biesiadnych. Skład to faktycznie muzykująca rodzina, grająca szeroki repertuar biesiadny polski i europejski a także własny bardzo wesoły i taneczny program autorski. Rodzinny projekt wynikł z potrzeby rynku jak i pod względem oczekiwań organizatorów tak i finansowych uwarunkowań jakie zaistniały w naszym kraju. Grupa "zmieści się" na każdą nawet najmniejszą imprezę.

SERVOOS Karczmy Biesiady Combry Święta Piwa Święta Wina

 

Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do poprowadzenia kilkugodzinnej imprezy. Nasze wieloletnie doświadczenia na rynku nie tylko Polski, ale i innych krajów Europy pokazują, że większość ludzi lubi bawić się do muzyki melodyjnej, wesołej, rytmicznej ale niebanalnej. Łącząc taką właśnie muzykę ze wspólnym biesiadnym śpiewem, zabawą i konkursami sprawimy, że Twoje spotkanie firmowe będzie niezapomniane. Z pełną obrzędowością obsłużymy Górniczą Karczmę Piwną.
To znaczy, że oprócz naszego zespołu imprezę poprowadzi trzech wodzirejów w mundurach górniczych znających zwyczaje i obrzędy górnicze. Będzie Prezes, Kontrapunkci, jak trzeba to i Kantor, a jeśli trzeba to nie zabraknie Major Lisa.  Wyślij do nas zapytanie jeśli jesteś zainteresowany tego typu imprezą – dostaniesz od nas gotowy scenariusz.

Jeśli świetnie bawimy grupy całkowicie męskie to nie jest dla nas problemem zabawić grupę pań podczas tzw. Babskiego Combra. W ostatnich latach przeprowadziliśmy dziesiątki imprez, podczas których bawiło się z nami od 150 do 550 kobiet. Podobnego zaangażowania potrzebuje każda Biesiada czy to taneczna czy tylko śpiewana. Przygotujemy śpiewniki i rzutnik z tekstami. Korzystamy wówczas ze współpracy Showmanów oraz DJ'ów, gdyż każda biesiada ze względu na ludzi jest różna, a oprócz śpiewów potrzebne są przerywniki i atrakcje, więc dostosujemy się do potrzeb zamawiającego.

Od kilku lat bardzo popularne stają się, przeniesione prosto z Niemiec i Austrii, święta piwa
tj. Octoberfest-y oraz z Francji - Święta Wina połączone ze Świętem Gęsi. Muzycy z doświadczeniem, grający stylową muzykę, potrafią odtworzyć realny klimat dla takiego Święta. Zagramy, zaśpiewamy, zatańczymy, poprowadzimy charakterystyczne konkurencje - posiadamy własne akcesoria a nawet beczkę na "odczopowanie" pierwszego piwa. Dodatkową atrakcją może być grupa taneczna, która zatańczy i nauczy uczestników tańców tyrolskich. Dla nas nie straszna publika do kilku tysięcy uczestników. Po 20 latach pracy i organizacji nikt tak dobrze jak my, nie wie
z czym się to wiąże. Jesteśmy w stanie stworzyć nie tylko doskonałą oprawę muzyczną takiego święta ale pomożemy także zorganizować wszystko to, co się z tym wiąże od początku do końca. Doradzimy dekoracje, menu, porządek imprezy, program.

Współpracujemy z firmami nagłośnieniowymi, dekoracyjnymi i cateringowymi oraz grupami tanecznymi, mamy swoich prowadzących i wodzirejów, zorganizujemy kufle do piwa, wino z dobrych winnic, gadżety.

 

Zespół SERVOOS może także wystąpić z programem niszowym tj. koncertem stricte w stylu alpejskim – nasza propozycja to melodie tyrolskie, bawarskie, słoweńskie i szwajcarskie - jodłowanie, ludowe stroje oraz instrumentarium charakterystyczne dla regionów alpejskich.
Zamów ten program a przeniesiemy Cię w bajeczne ALPY. W tym rodzaju muzyki mamy doświadczenie od ponad 18 lat jako członkowie zespołu tyrolskiego, grającego dla obcokrajowców w Szwecji, Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, a potem grupy Tyrolia Band, koncertującej również poza granicami Polski.

SERVOOS  Kolędy Polskie Kolędy Europejskie 

W okresie Bożego Narodzenia kolęduj z nami !!! W bardzo rodzinnym klimacie, przy akordeonie, gitarze czy ksylofonie przy współudziale instrumentów dętych, zaśpiewamy polskie i nie tylko kolędy
i pastorałki na "Wigilijkach" w każdym gronie.  Występujemy w kościołach, hotelach, sanatoriach - obsługujemy kompleksowo również firmowe/zakładowe/klubowe spotkania wigilijne oraz wigilijki mniejszości narodowych czy gości zagranicznych. Zapoznamy z kulturą i tradycją świąteczną naszego kraju.

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

© 2016 by SERVOOS All rights reserved.