OFERTA 

   KRÓTKI FILM

 REKLAMOWY:

NASZE SPRAWDZONE PROPOZYCJE:

servoos 8.jpg
SERVOOS Muzyczne Smaki Europy

"SERVOOS" to modyfikacja znanego prawie w całej Europie słowa SERVUS - oznaczającego pozdrowienie– czyli CZEŚĆ, CIAO, AHOJ, SALUTE, HELLO, Coraz częściej naszymi gośćmi są osoby spoza Polski – najczęściej nasi sąsiedzi jak Niemcy, Czesi, Słowacy, Ukraińcy, ale również osoby z takich krajów jak Włochy, Austria czy Francja. Zapotrzebowanie rynku w ostatnim czasie pokazało nam, że na imprezach typu koncerty plenerowe, święta miast, eventy firmowe potrzebna jest MUZYKA EUROPEJSKA - popowa, dance-owa i folkowa. 

 

Jeśli Wasze miasto, gmina, ośrodek kultury czy też firma potrzebuje reprezentacji w kontaktach partnerskich z miastami czy instytucjami zagranicznymi - zespół SERVOOS służy pomocą.

Servoos.jpg
SERVOOS Family Program Autorski i nie tylko

 

Rodzinka jest ciekawą alternatywą dla imprez rodzinnych - okolicznościowych, koncertowych, biesiadnych. Skład to faktycznie muzykująca rodzina, grająca szeroki repertuar biesiadny polski i europejski a także własny bardzo wesoły i taneczny program autorski. Rodzinny projekt wynikł z potrzeby rynku jak i pod względem oczekiwań organizatorów tak i finansowych uwarunkowań w naszym kraju. Grupa "zmieści się" na każdą nawet najmniejszą imprezę.

ServoosStreet (1).jpg
Nasze propozycje:

1.Baker Street - Gerry Rafferty

https://youtu.be/fGS6rK0_xvo

2. Blue Ba Da Bee - Eiffel 65

https://youtu.be/pEoiKzVaXo0

3. Every Breath You Take - The Police

https://youtu.be/zE4tei_ptog

4.  Nasze Randez Vous - Kombi

https://youtu.be/e1WbNKurdS0

5. Lilly Was Here - Candy Dulfer & Dave Stewart

https://youtu.be/opL0rINcgXk

SERVOOS STREET 
Program Instrumentalny

 

"SERVOOS STREET" to męska część składu zespołu SERVOOS,

występująca na ulicach, bulwarach, deptakach, w parku, na łajbie wycieczkowej,  w lokalu, na rynkach miast.

Program grupy to instrumentalne wersje światowych przebojów, evergreenów, współczesnych przeróbek znanych i lubianych tematów, odrobina improwizacji

na saksofonie uzupełniona dźwiękami gitary i podbita klasyczną perkusją a przede wszystkim żywe muzyczne show dla spacerujących po mieście turystów i mieszkańców.

SERVOOS  Kolędy Polskie Kolędy Europejskie 

W okresie Bożego Narodzenia kolęduj z nami !!! W bardzo rodzinnym klimacie, przy akordeonie, gitarze czy ksylofonie przy współudziale instrumentów dętych, zaśpiewamy polskie i nie tylko kolędy i pastorałki na "Wigilijkach" w każdym gronie.  Występujemy w kościołach, hotelach, sanatoriach - obsługujemy kompleksowo również firmowe/zakładowe/klubowe spotkania wigilijne oraz wigilijki mniejszości narodowych czy gości zagranicznych. Zapoznamy z kulturą i tradycją świąteczną naszego kraju.